Lucifer 5. sezon fragmanı yayımlandı!

lucifer

Netflix Lucifer dizisinin 5. sezon fragmanını yayımladı

İlk olarak 2016 yılında Fox’da yayımlanmaya başlanan ve üçüncü sezonunun ardından iptal edilmesiyle takipçilerinin #savelucifer etiketi altında yaptığı paylaşımlar sonucu yayın hakları Netflix tarafından satın alınan dizinin şu an toplamda 4 sezonu bulunuyor. 5. sezonun onayını almasının ardından şimdi de dizi 5. sezonun ilk fragmanını yayımladı.

Başrollerinde Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro, Lesley-Ann Brandt’in bulunduğu dizi Lucifer’ın Cehennemin Kralı olmaktan vazgeçerek Los Angeles’a sadık yardımcısı Maze ile gelip Lux adında bir mekan açmasıyla başlıyor. Los Angeles’ın ihtişamlı ve ışıltılı hayatının yanında, Los Angeles polis departmanından bir dedektifle çalışmaya başlıyor. Bir yandan suçluları yakalarken bir yandan da ailevi problemleriyle uğraşan Cehennemin Kralı’nın hikayesini izlemek oldukça eğlenceliydi.

lucifer

Dizinin 21 Ağustos’ta yayımlanacak 5. sezonun haberini aldıktan 6. sezonunda çıkacağını da geçtiğimiz haftalarda öğrenmiştik. Daha sonrasında ”7. sezon da gelir mi” diye düşünmeye başlarken Netflix’in paylaştığı gönderide de bunun imkansız olduğunu ve 6. sezonun gerçek bir final olacağını öğrenmiş olduk.

21 Ağustos 2021 tarihinde 5. sezonu ile Netflix kütüphanesinde yerini alacak Lucifer dizisinin yayımlanan fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Punisher
mm

Punisher geri dönüyor: Bilinen tüm detaylar

Sonraki
haikyuu

Haikyuu!! To the Top’ın 2. yarısı ekimde geliyor