lucifer

Lucifer 5. sezon tarihi açıklandı

Lucifer dizisinin 5. sezon tarihi duyuruldu ve 6. sezon ile ilgili açıklama yapıldı.

Geçtiğimiz günlerde Lucifer dizisinin 5. sezon tarihi ile ilgili bir teori çıkmıştı ve gündem haline gelmişti. Bir Twitter kullanıcısı Netflix’in yayın tarihini yanlışlıkla açıkladığını ortaya çıkarmıştı. Kesinliği belli olmayan haber ise dün Netflix’in resmi YouTube hesabından yayımlanan video ile doğrulanmış oldu.

Netflix’in yayımladığı video;

Bu sayede dizinin 5. sezon tarihi kesinleşmiş oldu. Dizinin yeni sezonu 21 Ağustos 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini almış olacak.

Bugün dizinin resmi Instagram hesabından yapılan duyuru ile de 6. sezonla ilgili yeni bir haber almış olduk. Dizide Cehennemin Kralı’nı canlandıran Tom Ellis, Netflix ile bir sezon için daha anlaşma yapmıştı. Normalde dizinin 5. sezonu final olacaktı.

Geleceği kesinleşen 6. sezonun ardından dizinin hayranları “madem bir sezon daha geliyor acaba sonradan 7. sezon da gelir mi?” diye düşünmeye başlamıştı ama yapılan paylaşım bunun imkansız olduğunu kanıtlanmış oldu. Paylaşılan Instagram gönderisinde bunun “gerçek bir final” olacağını öğrendik.

Paylaşılan Instagram gönderisi;

Dizinin yeni sezonu ile ilgili olan ve Tom Ellis’in 6. sezon anlaşması ile ilgili olan haberlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/lucifer-5-sezonu-21-agustosta-geri-donuyor/

https://seyrederiz.com/tom-ellis-luciferin-6-sezonu-icin-anlasma-yapti/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.