Punisher geri dönüyor: Bilinen tüm detaylar

mm
Punisher

Punisher 3. sezon hakkında her şey

2 sezon boyunca Netflix tarafından yayımlanan Punisher’a olan ilgi her ne kadar çok yoğun olsa da, Netflix bir anda Punisher da dahil olmak üzere 4 farklı Marvel dizisini iptal etmişti. Hem Punisher’ın hem de diğer Marvel dizilerinin hayranları oldukça fazlaydı ve hepsinin bir anda iptal edilmesi Eminem gibi birçok sanatçı da dahil izleyicilerini üzmüştü.

Punisher

Punisher niçin iptal edilmişti?

Disney, daha önce Marvel karakterlerinin Netflix tarafından kullanılmasına izin vermişti. Netflix’de bu tür kahramanlara ait dizilerin prodüksiyonluğu üstlendi.

Netflix bu kahramanlara yatırım yapmaya devam ederken Disney, Netflix’e rakip olacak çevrimiçi dizi ve film izleme platformu olan Disney+’ı çıkaracağını duyurdu ve eğer Netflix, Marvel dizilerinin çekimlerine devam etseydi, rakibi için sağlam bir altyapı oluşturmuş olacaktı. Netflix, rakibini beslemek yerine dizilerin çekimlerini durdurarak bütün işi Disney’e bıraktı.

Punisher, başta her ne kadar Disney+ platformuna geçiş yapmayacak karakterlerden biri olarak gösterilse de söylentilere göre geri dönecek. Hatta Disney’in bu konuda hazırlıkları olduğu da belirtiliyor.

3. sezon ne zaman?

Henüz dizinin 3. sezon çıkış tarihiyle alakalı resmi bir açıklama gelmedi. Ancak dizinin ilk sezonunun 2018 Kasım ayında, ikinci sezonunun ise Netflix tarafından 19 Ocak 2019’da yayımlanması sonucunda yapılan tahminler, 3. sezonun 2021 kışından önce yayınlanmayacağı yönünde. Her ne kadar izleyiciler yeni sezon için oldukça heyecanlı olsa da Punisher’ı görebilmek için biraz daha bekleyeceğiz gibi duruyor.

Punisher

3. sezonda kimler olacak?

Ne Disney ne de Marvel, Punisher’ın oyuncu kadrosu hakkında henüz resmi bir açıklamada bulunmadı. Ancak resmi bir açıklama gelmese de kadroda kimlerin olacağı konusunda yine birkaç tahmin var. Dizide Jon Bernthal’ın, Frank Castle rolüyle göstermiş olduğu başarısının ardından Disney’in ya da Marvel’ın Frank karakteri için başka bir oyuncu seçmesi bir hata olur, seçilse bile bu seçime karşı tepki gösterecek milyonlarca kişi bulunuyor.

Şimdilik bu sebepten dolayı Jon Bernthal’ın kadroda olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Castle karakteri dizide olduğu sürece Dinah Madani karakteriyle Amber Rose Revah ve Curtis “Curt” Hoyle karakteriyle Jason R Moore’un da dizide olması bekleniyor. Yan karakterlerin ise John Pilgrim rolünde Josh Stewart, Amy Bendix rolünde Giorgia Whigham, David Leiberman rolünde Ebon Moss-Bachrach ve son olarak David’in eşi Sarah Leiberman rolünde ise Jaime Ray Newman olması bekleniyor.

3. sezonda bizleri neler bekliyor olacak?

Bu konu hakkında dizinin senaristi Steve Lightfoot, şöyle söyledi:

“Dizinin devamında ne olacağı hakkında çok güzel fikirlerim var ve gerçekten çok heyecanlıyım. Marvel’da ne olacağını biliyor ve onlar da en az benim kadar heyecanlı.”

Bu da dizi için yeni bir senaryo üzerinde çalışılmadığını ve hikayenin kaldığı yerden devam edeceğini gösteriyor.

Total
0
Shares
Önceki
The Old Guard
mm

The Old Guard oyuncu kadrosu

Sonraki
lucifer

Lucifer 5. sezon fragmanı yayımlandı!