Keeping up with the Kardashians’ın yeni sezonları ne zaman Netflix’e gelecek?

keeping up with the kardashians

Keeping up with the Kardashians, Kardashian ve Jenner ailesini odağa alan bir reality dizi. Dizide Kris Jenner, Caitlyn Jenner, Khloe Kardashian, Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, Rob Kardashian, Kendall Jenner ve Kylie Jenner gibi popüler isimlerin eğlenceli hayatı anlatılıyor.

keeping up with the kardashians

Çeşitli entrikalarla dolu dizi, ilk olarak 2007 yılında yayımlanmaya başlanmıştı ve günümüzde de devam etmekte.

Dizinin yeni sezonları 1 Eylül’de Netflix’te!

Entrikalarla dolu Keeping up with the Kardashians‘ın bir streaming platformunda bulunmaması üzerine Netflix, geçtiğimiz aylarda diziyi yayımlayacağını duyurmuştu. 1 Haziran’da ilk iki sezonu Netflix’te yayımlanan dizi Keeping up with the Kardashians’ın diğer sezonlarının ne zaman geleceği merak konusuydu. Henüz kaç sezonun daha ekleneceği bilinmese de Netflix, devam sezonlarını 1 Eylül’de platforma dahil edeceğini duyurdu.

keeping up with the kardashians

2007’den bu yana devam eden yapım, tam 18 sezondan oluşmakta. Dizide; Kardashian ve Jenner kardeşlerin komik, göz alıcı, eğlenceli ve kavga dolu hayatını izlerken anneleri Kris Jenner’ın onların üzerindeki sert sevgisini de arkalarına alarak dünya çapında üne kavuşmalarına şahit oluyoruz.

Siz de Kardashian ve Jenner ailesine ilgi duyuyorsanız, diğer sezonlar yayımlanmadan ilk iki sezonu Netflix’ten izleyebilirsiniz. Bu tarz haberlerden bilgi sahibi olmak için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

 

Total
0
Shares
Önceki
çatı katı aşk

Çatı Katı Aşk 7. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
sen çal kapımı

Sen Çal Kapımı 6. bölüm 2. fragmanı yayımlandı