Çatı Katı Aşk 7. bölüm fragmanı yayımlandı

çatı katı aşk

Mia Yapım imzalı ve başrollerinde; Nilay Deniz, Ezgi Şenler, Seçkin Özdemir, Furkan Andıç, Yiğit Kirazcı gibi isimlerin bulunduğu Çatı Katı Aşk dizisinin 7. bölüm fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

Dizi, geniş ve sımsıcak bir aileye iki yabancı misafirin dahil olmasıyla başlıyor. Dayanışmayla ve birbirine tutunarak yaşayan bu aileye minik bir “yalan” ile katılan Ateş ve Yasemin, bu çatının altında önce aşkla çarpışacak, sonra yalanlarıyla sınanacak ama zaman içinde dostluğu, paylaşmayı ve sevgiyi göreceklerdir. Dizi, karakterleri birbirine tamamen zıt, farklı sosyal sınıflardan ve kültürlerden gelen Ateş, Ayşen, Demir ve Yasemin’in ailelerini karşılarına alma pahasına aşklarında direnmelerini anlatıyor.

çatı katı aşk

Çatı Katı Aşk 6. bölümünde neler oldu?

Ayşen’in evlilik kararı alması Yılmaz Ailesini şaşkın bırakır. Bu kadar acele karar almasına anlam veremezler. Ateş ise, kendisine nispet yaptığını bildiği Ayşen’i bu kararından döndürebilmek için elinden geleni yapar. Fakat Ayşen, duygularını açmakta cesaretli davranmayan Ateş’i süründürerek evlilik kararının arkasında durur. Ateş, evlilik kararını bitirecek olan Ömer’in bir açığını bulur ve takibe başlar.

Bu sırada Ömer’in arkadaşının doğum günü partisi olayların gidişatına önemli bir yön verir. Ömer ile birlikte partide Ayşen, Demir ve Yasemin’in dışında davetsiz konuk olarak Ateş ile Yasemin de vardır. Ateş, Ayşen’in peşinde dolaşarak Ömer ile ilgili gerçeği anlatmaya çalışır. Dinlemediğini görünce de ona karşı olan gerçek duygularını ifade etmek için en eski ve romantik olaya başvurur. Ayşen’in dudaklarından öperek aşk yolunda cesaretli adımı atar.

Dizinin geçtiğimiz saatlerde yayımlanan 7. bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Someone Has To Die
mm

Ester Expósito “Someone Has To Die” adlı mini dizide oynayacak

Sonraki
keeping up with the kardashians

Keeping up with the Kardashians’ın yeni sezonları ne zaman Netflix’e gelecek?