keeping up with the kardashians

Keeping Up With The Kardashians’ın ilk 2 sezonu artık Netflix’te!

Keeping up with the Kardashians, Kardashian ve Jenner ailesini odağa alan bir reality dizi. Dizide Kris Jenner, Caitlyn Jenner, Khloe Kardashian, Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, Rob Kardashian, Kendall Jenner ve Kylie Jenner gibi popüler isimlerin eğlenceli hayatı anlatılıyor.

Çeşitli entrikalarla dolu dizi, ilk olarak 2007 yılında yayımlanmaya başlanmıştı ve günümüzde de devam etmekte.

svg%3E

Netflix Türkiye’de dizinin ilk 2 sezonu geçtiğimiz saatlerde yayımlandı!

Türkiye’de oldukça ilgi gören platform Netflix, bünyesinde yalnızca orijinal içeriklerini barındırmayıp çeşitli yapımlara da yer vermeye devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda aldığımız habere göre Keeping Up With the Kardashians da bu yapımlardan biri olacaktı. 1 Haziran’da yayımlanması beklenen dizinin kaç sezon yayımlanacağı ise belli değildi.

Bugün (1 haziran) dizinin ilk 2 sezonu Netflix üzerinden yayımlandı. Bu haber, dizinin Netflix’e gelmesi için gün sayan hayranları çok mutlu etti. Diğer sezonlarının ne zaman geleceği ise henüz belli değil.

Jenner ve Kardashian ailesinin içinde yaşanan olaylara ilgi duyuyorsanız ve eğlenmek istiyorsanız dizinin ilk iki sezonunu artık Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.