ob 7c272d m7yzuilsjpsnqdd3u7tep0orawk

Keeping up with the Kardashians 1 Haziran’da Netflix’te

Keeping up with the Kardashians nedir?

Keeping up with the Kardashians; Kris Jenner, Caitlyn Jenner, Khloe Kardashian, Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, Rob Kardashian, Kendall Jenner ve Kylie Jenner’dan oluşan ailenin hayatını anlatan bir reality dizi.

Keeping up with the Kardashians

İlk olarak 14 Ekim 2007 tarihinde yayımlanan ve 18 sezondan oluşan reality dizi günümüzde hâlâ devam etmekte.

Kardashian ve Jenner kardeşlerin komik, göz alıcı, eğlenceli ve kavga dolu hayatını izlerken anneleri Kris Jenner’ın onların üzerindeki sert sevgisini de arkalarına alarak dünya çapında üne kavuşmalarına şahit olduk.

Keeping up with the Kardashians artık Netflix’te

Netflix, sadece orijinal yapımlarını bünyesinde bulundurmakla kalmayıp başka yapım şirketleri tarafından yaratılmış işleri de satın alıp kendi bünyesine katan bir platform.

Şu sıralar aile içindeki kavgalarıyla gündeme gelen Keeping up with the Kardashians da artık Netflix bünyesinde bulunacak. 1 Haziran tarihinde yayımlanacak olan bu reality dizinin hayranları, uzun zamandır bu haberi bekliyordu.

Doğal olarak da hayranlarını fazlasıyla sevindiren bir haber oldu. Türkiye’deki hayranlar da o sevinenler arasında yerini almakta.

Sabırsızlıkla beklenen reality dizinin kaç sezonun Netflix’te bulunacağı ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamakta.

Aşağıdaki linkten orijinal YouTube kanallarına ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UC8oimTPVHKiC7oL3QgdKbgg

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.