Sen Çal Kapımı 6. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

sen çal kapımı

Fox’ta yayımlanan, başrollerini Kerem Bürsin ve Hande Erçelin paylaştığı romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı’nın 6. bölümünün 2. fragmanı geçtiğimiz gün yayımlandı.

Dizi, hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda ve onun eğitim bursunu kesen Serkan’ın hikayesini anlatıyor. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder. Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar.

sen çal kapımı

Sen Çal Kapımı 5. bölümünde neler oldu?

Önemli bir anlaşmaya imza atmak için Antalya’ya giden ekibi bir sürpriz beklemektedir. Yatırımcıların ikisinin de imzasının alınması gerekmektedir ama boşanmak üzere oldukları için bir araya gelmek istemezler. Onları buluşturma görevi Serkan ve Eda’ya düşer. Antalya’da birlikte geçirdikleri büyülü anlarda, Eda ve Serkan hiç ummadıkları kadar yakınlaşırlar. Bu arada Kaan Karadağ’ın yaratacağı yeni bir kriz, Eda için de bir test olacaktır. Serkan’ı kurtarmak için göze aldığı risk, ona olan duygularını fark etmesine de neden olacaktır. Serkan ise Eda’nın cazibesine giderek daha çok kapılmaktadır.

19 Ağustos Çarşamba günü yayımlanacak bölümün 2. fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
keeping up with the kardashians

Keeping up with the Kardashians’ın yeni sezonları ne zaman Netflix’e gelecek?

Sonraki
Enola Holmes
mm

Enola Holmes’dan ilk tanıtım paylaşıldı