Judd Apatow, George Carlin’i konu alan belgesel için hazırlıklara başladı!

Judd Apatow

Judd Apatow, efsanevi komedyen George Carlin’in hikayesini konu alacak belgesel için hazırlıklara başladı

The 40 Year Old Virgin, Knocked Up, Funny People, Trainwreck gibi geniş kitlelere ulaşmış komedi yapımlarından tanıdığımız Judd Apatow, Koronavirüs salgını nedeniyle önümüzdeki günlerde vizyona girmeden direkt olarak VOD platformlarında yayımlanacak olan yeni filmi The King of Staten Island için gün sayıyor.

12 Haziran’da VOD platformlarında izleyici ile buluşacak filmin nasıl yorumlar alacağını merakla bekleyen Judd Apatow, bir yandan da yeni projesiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Yeni projesinde efsanevi komedyen George Carlin‘in hikayesini konu alan bir belgesel için hazırlıklara başladığını açıkladı.

Judd Apatow

Büyük bir ilgiyi üzerinde tutarak efsaneye dönüşen George Carlin, kışkırtıcı, eleştirisel ve sert tarzdaki sözleri ve kimilerine göre saygısız olarak nitelendirilen tutumu nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olan birçok stand-up gösterisiyle akıllara kazınmıştı. Toplumsal değerleri de kimseye aldırmadan yıkıp geçen ve bu cesaretiyle büyük bir ün sahibi olan Carlin, 2008 yılında aramızdan ayrılmıştı.

Judd Apatow, George Carlin hakkında çekeceği belgeseli duyurduğu açıklamada proje ile ilgili heyecanını da dile getirdi.

“Ortağım Michael Bonfiglio ile birlikte George Carlin ile ilgili belgesel yapmaya başlamak üzereyiz. Bir sürü George Carlin röportajı ve özel görüntülerini izlemek için sabırsızlanıyorum. Bence onun imzasını attığı işler ilahi gibi.” 

Aynı zamanda oyunculuk yapan George Carlin, Bill & Ted’s Excellent Adventures’da rol almıştı. Akıllara Carlin’i getiren Bill & Ted serisinin devam filmi Bill & Ted’s Face The Music‘ten geçtiğimiz günlerde fragman yayımlandı.

Total
0
Shares
Önceki
1CA6CCAC 6B7A 4281 969E 688DB1192295

Netflix Black Lives Matter adlı bir kategori oluşturdu

Sonraki
Lionel Richie
mm

Disney, Lionel Richie müzikali üzerinde çalışıyor