Bill and Ted Face the Music

Keanu Reeves’lı Bill and Ted Face the Music’in fragman yayımlandı

Bill and Ted Face the Music’ten ilk fragman paylaşıldı

Bill & Ted serisinin heyecanla beklenen üçüncü filminden ilk fragman geldi. Keanu Reeves ve Alex Winter’ı 29 yıl sonra yeniden bir araya getiren filmde, ikili bu kez zaman yolculuğuna çıkıyor.

Keanu Reeves ve Alex Winter‘ın kamera karşısına geçtiği 1989 yapımı Bill and Ted’s Excellent Adventure, İki rock’n roll aşığı arkadaşın zamanda yolculuk yaparak Napoleon, Socrates gibi tarihi figürlerle karşılaşmalarını konu alıyordu.

Bill ve Ted ikilisinin birbirinden komik maceralarını izlediğimiz ilk film, 1991 yılında izleyiciyle buluşan devam filmi Bill & Ted’s Bogus Journey ile evrenini genişletti. İlk filme göre daha absürt bir hikâye yapısına sahip olan devam filminde gelecekten gelen kopyaları tarafından öldürülen Bill ve Ted’in cehenneme giderek oradan kurtulmanın yollarını aramaları odak alınmıştı. Zamanla kendi hayran kitlesini yaratan Bill & Ted serisi, yeni nesli de bu iki çılgın ve uçuk karakter ile tanıştırmak amacı ile üçüncü bir film ile sinemaya geri dönüyor: Bill and Ted Face the Music!

Bill and Ted Face the Music

Bill and Ted Face the Music konusu:

Aksiyon filmlerinin yıldızı Keanu Reeves‘ın ve Alex Winter’ın yeniden bir araya geleceği Bill and Ted Face the Music ile macera kaldığı yerden devam edecek. Bill ve Ted, yeni filmde de aradan geçen yıllara rağmen hala yakın arkadaşlar ve hala insanlığı birleştirme amacındalar. Hikaye gelecekten gelen bir ziyaretçinin Bill ve Ted’i sadece bir şarkının tüm insanlığı kurtarabileceği konusunda uyarmasının ardından, ikilinin kızlarının yardımı ile şarkıyı kendilerinden geri almak için geleceğe gitmesi üzerine şekillenecek.

Bill and Ted Face the Music

RED 2 filmine imza atan Dean Parisot‘un yönettiği filmin senaryosunu serinin ilk iki filminde senarist olarak görev alan Chris Matheson ve Ed Solomon ikilisi kaleme alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Keanu Reeves ve Alex Winter’ın yanı sıra ikilinin kızları rolünde Samara Weaving ve Brigette Lundy-Paine bulunuyor ve onlara Kid Cudi, William Sadler, Kristen Schaal, Holland Taylor, Jillian Bell, Anthony Carrigan, Jayma Mays, Erinn Hays, Hal Landon Jr., Amy Stotch ve Beck Bennett gibi isimler eşlik ediyor.

Yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan Bill and Ted Face the Music, Amerika’da 21 Ağustos 2020’de vizyona girecek. Filmin yeni yayımlanan fragmanında Keanu Reeves’i uzun zaman sonra sakalsız görüyoruz. Koronavirüs salgının yarattığı durum nedeniyle filmin vizyon tarihinde değişiklik yapılma ihtimali olduğunu da sözlerimize ekleyelim. Film ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Bill and Ted Face the Music filminden yayımlanan eğlenceli fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.