Jack Quaid, Starlight karakteri ile ilgili bir fotoğraf paylaştı

the boys

2019 yılında ilk kez izleyicilerin beğenisine sunulan The Boys dizisinin başrollerinden biri olan Jack Quaid, dizideki kız arkadaşı Starlight’ın adını yazan bir tişört giydiği fotoğrafı, resmi Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Jack Quaid, Fotoğrafın açıklamasına da “Karantinamda bir günlüğüne Starlight olmuştum.” notunu düştü.

Henüz 2. sezon yayımlanmadan da dizi, 3. sezon onayını alabilmişti. Geçtiğimiz haftalarda da dizinin 3. sezon çekimleri başlamıştı. . Daha önce Supenatural dizisinde yer almış 2 önemli oyuncu olan Jeffrey Dean Morgan ve Jensen Ackles‘ın bulunacağı yeni sezonun, izleyici ile ne zaman buluşacağı bilinmiyor. Pandemi şartlarına göre hızlı şekillenen 3. sezonun, 2021 yılının sonlarında ya da 2022 yılında yayımlanması bekleniyor.

jack quaid

The Boys konusu

Dizi; süper kahramanların, güçlerini iyiye kullanmak yerine kötüye kullandığı bir evrende geçiyor. Kendilerine The Boys adı verilmiş bir grup insan ise kendilerini kanunları korumaya vermiş. Bu grup, yozlaşmış süper kahramanları durdurmak için bir yolculuğa çıkar.

İlk sezonda hem bu ekibinin kurulma sürecini anlatan hem de Amerika’nın koruyucuları olarak görülen süper kahraman grubu The Seven’ın aslında ne kadar yozlaşmış olduğunu gösteren The Boys, 2. sezonda karşı karşıya gelen bu iki grubun hikâyesini anlatmaya devam ediyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Billie Eilish
mm

Billie Eilish belgeselinden yeni poster yayımlandı

Sonraki
Hawkeye
mm

Hawkeye setinden yeni görseller geldi