the boys

Jeffrey Dean Morgan The Boys kadrosuna katılabilir

Amazon Prime Video orijinal yapımı olan ve 4 Eylül tarihinde 2. sezonuyla beraber geri dönen The Boys dizisinin oyuncu kadrosunda Jeffrey Dean Morgan olabilir. 26 Temmuz 2019 yılında yayımlanan dizinin 8 bölümden oluşan ilk sezonu alışagelmişin dışında bir süper kahraman hikayesini anlatıyordu. 8,7 IMDb puanına sahip dizi, kullanıcılar tarafından da oldukça beğenilmişti. İkinci sezon hazırlıklarına da çok geçmeden başlanıldı.

Dizi; süper kahramanların, güçlerini iyiye kullanmak yerine kötüye kullandığı bir evrende geçiyor. Kendilerine “The Boys” adı verilmiş bir grup insan ise kendilerini kanunları korumaya vermiş. Bu grup yozlaşmış süper kahramanları durdurmak için bir yolculuğa çıkar. Preacher’ın yazarı Garth Ennis ile Darick Robertson’ın kaleme aldığı çizgi romandan uyarlanan dizi, Supernatural’ın yaratıcısı Eric Kripke’nin imzasını taşıyor. Yönetmen koltuğunda ise en son Preacher’da birlikte çalışan Evan Goldberg ile Seth Rogen var.

the boys

Jeffrey Dean Morgan The Boys’ta yer alabilir

The Walking Dead, Supernatural ve Watchmen gibi yapımlardan tanıdığımız Jeffrey Dean Morgan, dizinin 3. sezonunda yer alabilir. The Boys’un 3. sezon oyuncu kadrosuna katılmak için görüşmelerde bulunuyor. Ayrıca dizinin yaratıcısı Eric Kripke, Morgan’ın diziye hangi rol ile eklenebileceği hakkında oldukça düşünmüş. Henüz resmi bir açıklama bulunmasa da Jeffrey Dean Morgan büyük ihtimalle The Boy dizisinin 3. sezonunda görülebilir diyebiliriz.

Netflix gibi dizilerin tüm bölümlerini aynı anda yayımlayan Amazon Prime, bu sefer sezonun ilk 3 bölümü 4 Eylül Cuma günü yayımlanırken geriye kalan 5 bölümü haftadan haftaya cuma günleri birer bölüm olarak yayımlayacak.

Dizi ile ilgili gelişmeler için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.