Hawkeye setinden yeni görseller geldi

mm
Hawkeye

Jeremy Renner ve Hailee Steinfeld‘in başrollerinde yer aldığı Hawkeye dizisi, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Geçtiğimiz saatlerde ise ünlü oyuncu Hailee Steinfeld, dizinin çekimleri sırasında görüntülendi.

Hawkeye

Hawkeye hakkında tüm bildiklerimiz

Avengers: Endgame ile Marvel Sinematik Evreni‘nde bir devri kapatan Marvel, önümüzdeki dönemde sinematik evrenini sadece filmlerle değil, birbirleriyle bağlantılı film ve dizilerle şekillendirecek. Marvel Sinematik Evreni’nde yer alan karakterleri barındıran bu diziler, sinematik evrende olup bitenlere doğrudan etki edecek.

Başarılı oyuncu Jeremy Renner‘ın Marvel filmlerinde hayat verdiği Clint Burton/Hawkeye rolüyle geri döneceği dizinin çekimlerine başlanması ile birlikte oyuncu kadrosunda yer alacak isimler de netlik kazanmaya başladı.

Hawkeye

Mad Men’in senaristlerinden Jonathan Igla öncülüğünde hazırlanan dizide Clint Burton’ı Marvel çizgi romanlarının sevilen karakterlerinden Kate Bishop’ı eğitirken izleyeceğiz. Çizgi romanlarda Clint Burton’ın yerini alan Kate Bishop’ın Marvel Sinematik Evreni’nin geleceğinde önemli bir yere sahip olması bekleniyor.

Dizinin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar henüz belirsizliğini korusa da gelişmelerin önümüzdeki dönemde seyircilere aktarılması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
the boys

Jack Quaid, Starlight karakteri ile ilgili bir fotoğraf paylaştı

Sonraki
Army of the Dead
mm

Army of the Dead filminden ilk poster yayımlandı