The Boys 3. sezon çekimleri başladı

the boys

26 Temmuz 2019 tarihinde ilk sezonu yayımlanan The Boys dizisi, 2 Eylül 2020 tarihinde 2. sezonu ile izleyici karşısına çıkmıştı. Henüz 2. sezon yayımlanmadan da dizi, 3. sezon onayını alabilmişti. Dizide Billy Butcher karakterine can veren Karl Urban, resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım ile dizinin yeni sezon çekimlerine başladıklarını duyurdu.

Oyuncu, paylaştığı Instagram gönderisinin altında Yeni Zellanda’da, Koronavirüs kurallarına uyarak çekim yapacaklarını da açıkladı. Daha önce Supenatural dizisinde yer almış 2 önemli oyuncu olan Jeffrey Dean Morgan ve Jensen Ackles‘ın bulunacağı yeni sezonun, izleyici ile ne zaman buluşacağı bilinmiyor. Pandemi şartlarına göre hızlı şekillenen 3. sezonun, 2021 yılının sonlarında ya da 2022 yılında yayımlanması bekleniyor.

the boys

The Boys konusu

Dizi; süper kahramanların, güçlerini iyiye kullanmak yerine kötüye kullandığı bir evrende geçiyor. Kendilerine The Boys adı verilmiş bir grup insan ise kendilerini kanunları korumaya vermiş. Bu grup, yozlaşmış süper kahramanları durdurmak için bir yolculuğa çıkar.

İlk sezonda hem bu ekibinin kurulma sürecini anlatan hem de Amerika’nın koruyucuları olarak görülen süper kahraman grubu The Seven’ın aslında ne kadar yozlaşmış olduğunu gösteren The Boys, 2. sezonda karşı karşıya gelen bu iki grubun hikâyesini anlatmaya devam ediyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
news of the world

News of the World filminin fragmanı yayımlandı

Sonraki
son yaz

Son Yaz 6. bölüm fragmanı yayımlandı