Billie Eilish

Billie Eilish belgeselinden yeni poster yayımlandı

Ünlü şarkıcı Billie Eilish‘in belgeseli, online içerik platformu ve medya devi Apple TV+ tarafından izleyiciye sunulacağını geçtiğimiz aylarda öğrenmiştik. Billie Eilish: The World’s A Little Blurry adlı uzun metrajlı belgeselin, 2021 yılının Şubat ayında yayımlanacağını biliyorduk ve geçtiğimiz aylarda yayımlanmış olan tanıtım fragmanı ile bu tarih kesinleşmişti. Bugün ise 26 Şubat 2021 tarihinde Apple TV+ platformundaki yerini alacak olan belgeselden yeni bir poster paylaşıldı.

Billie Eilish: The World’s A Little Blurry

Bu uzun metrajlı belgeselin yönetmen koltuğunda, ödüllü film yapımcısı R.J. Cutler otururken; Apple Original Film, Interscope Films, Darkroom, This Machine ve Lighthouse Management & Media ile birlikte üretildi.

Billie Eilish: The World’s A Little Blurry konusu

Belgesel, Amerikalı şarkıcı-söz yazarının hızlı yükselişini ve 2019 yılında piyasa sürdüğü ilk stüdyo albümü olan “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”nun çıkış zamanını film haline getirecek. Belgesel film, Eilish’in dünyanın en büyük sahnesinde çok sayıda onur ödülü aldıktan sonra müzik endüstrisinde nasıl bir hale geldiğini de anlatacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.