harry styles my policeman seyrederiz

Harry Styles ve Lily James, “My Policeman” filminin başrolü olacak

Dönem filmi “My Policeman”in başrolleri belli oldu. Dunkirk filmi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan ünlü şarkıcı Harry Styles‘ın adı, şu sıralar sinema dünyasıyla anılıyor. Geçtiğimiz günlerde, Olivia Wilde’ın “Don’t Worry Darling” filminde bulunacağını öğrendiğimiz Styles’ın Marvel Sinematik Evreni‘ne girdiği de söylentiler arasındaki yerini alıyor. Şimdi alınan haberlere göre ise Harry Styles, Lily James ile “My Policeman” filminin başrolünü paylaşacak.

Film, Bethan Roberts’ın aynı adlı romanından ve Amazon için uyarlanacak. 2012 yılında yazılan roman, 1950’lerde geçen bir aşk hikâyesini anlatıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda; 2010 yılında One Direction grubuyla çıkış yapan ve şu an kariyerine solo devam eden şarkıcı Harry Styles bulunuyor. Styles ile birlikte de “Cinderella”, “Mamma Mia! Here We Go Again”, “Baby Driver” ve son olarak da Netflix’in yakın zamanda yayımlayacağı “Rebecca” filminde bulunan Lily James kadrodaki yerini alıyor.

lily james my policeman

“My Policeman” konusu

“My Policeman” filmi; 1950’ler İngiltere’sinde, Marion (Lily James) adlı bir öğretmenin, Tom (Harry Styles) adlı bir polise gördüğü ilk anda aşık olmasıyla başlıyor. Daha sonra Tom, gözlerini sofistike ve büyüleyici bir dünyaya açmasına sebep olan müze küratörü Patrick ile tanışır. Tom, Patrick’e ilgi duysa bile o zamanlarda Marion ile evlenmenin daha güvenli olduğunu düşünür.

Film, geri dönüş yapısını kullanacak ve 1900’lü yılların sonunu anlatmaya devam edecek. 40 yıl sonra, Tom ve Marion yaşlanmışken evlerine aldıkları Patrick’i anlatacak. Film, 40 yıl önceki sismik olayları ve Tom’un, Patrick ile olan tutkulu ilişkisini izleyici ile buluşturacak.

harry styles my policeman

Filmde Harry Styles’a eşlik edecek kişi daha belli değilken 26 yaşındaki Styles’tan daha büyük biri olması bekleniyor. Filmin çekimlerinin İngiltere’de, önümüzdeki ilkbahar/yaz döneminde başlaması bekleniyor. Vizyon tarihi ise halâ belirsizliğini koruyor.

Greg Berlanti, Sarah Schechter ve Robbie Rogers, Independent Film Company ve MGC’den Cora Palfrey ve Philip Herd ile birlikte prodüksiyonu üstlenecek.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.