harry styles

Harry Styles, Marvel Evreni’ne mi giriyor?

Geçtiğimiz gün alınan haberlere göre Harry Styles, Olivia Wilde’ın “Don’t Worry Darling” filminin kadrosuna katıldı. Şimdi çıkan söylentilere göre ise Styles, Marvel Sinematik Evreni’ne giriş yapabilir.

Bugün erken saatlerde, sosyal medyadaki Harry Stles hayranları, şarkıcının yaklaşan bir Marvel filminde bulunacağına dair atılan tweetle çılgına döndüler. Netflix’in The Call Sheet podcast’inin sunucusu Kris Tapley, bir tweet attı ama tweet hızlıca silindi.

harry styles

Harry Styles ve Marvel iddiaları ne kadar doğru?

Bir başka tweet’te; Styles’ın, “Dunkirk” filminden sonra “Don’t Worry Darling” filminin ilk oyunculuk deneyimi olacağı söyleniyordu. Kris Tapley ise şu sözlerle o tweet’e yanıt verdi: “Marvel filmini sayarsak ikincisi, içinde olduğunu kimse bilmiyor.”

Bazı hayranlar bunun gerçek olmadığını düşünse de bazıları, Harry Styles’ın gizli tutulmuş bir projede yer alabileceğine inanıyor. Ortaya atılan teorilerden en büyük iki tanesinden biri; Sony’nin, Olivia Wilde’ın yapımcılığını üstlendiği bir sonraki Marvel filminde Styles’ın yer alabileceği. Diğeri ise Marvel’ın yapımcılığını üstlendiği Marvel’ın “The Eternals” kadrosuna katılma olasılığı.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.