Raised by Wolves

Raised by Wolves 2. sezon onayını aldı

Alien, Blade Runner, Gladyatör ve Marslı gibi unutulmaz filmlerin yönetmenliğini yapan Ridley Scott’ın bilim kurgu türündeki yeni dizisi Raised by Wolves‘un ilk sezonu, geçtiğimiz haftalarda yayımlandı. Dizi kısa bir süre içinde HBO Max’in en sevilen yapımlarından biri haline geldi. Bugün, izleyiciler tarafından beğeni ile karşılanan dizinin HBO Max tarafından 2. sezon onayını aldığı duyuruldu.

Raised by Wolves

Raised By Wolves konusu ve oyuncu kadrosu

Raised By Wolves, gizemli bir gezegende yaşayan ve insanların çocuklarını yetiştirmekle görevlendirilen iki androidin maceralarını konu ediniyor. Gittikçe genişleyen insan kolonisi, dini farklılıklardan doğan büyük bir tehditle karşılaşır. Bu süreçte androidleri, oldukça zorlu bir görev beklemektedir.

Hikâyenin merkezinde yer alan iki androide; Amanda Collin ve Abubakar Salim hayat veriyor. Bu iki isme ise Vikings dizisi ile adından sıkça söz ettiren Travis Fimmel eşlik ediyor. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda; Winta McGrath, Niamh Algar, Matias Varela, Felix Jamieson, Ethan Hazzard, Jordan Loughran, Aasiya Shah ve Ivy Wong gibi isimler yer alıyor.

Kadrosu ve konusuyla oldukça dikkat çeken yapımın 2. sezonunun ne zaman yayımlanacağı henüz belli değil. Dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.