harry styles

Harry Styles, “Don’t Worry Darling” kadrosuna katıldı

Olivia Wilde, kameranın arkasında yer aldığı ilk işi “Booksmart”la eleştirmenlerin beğenisini toplamış ve sağlam bir başlangıç yapmıştı. Harry Styles ise yeni filmi “Don’t Worry Darling”in kadrosuna katıldı. Harry Styles, Shia Labeouf’un yerine kadroya dahil oldu. LaBeouf ise bir zamanlama çakışması nedeniyle projeden ayrılmak zorunda kaldı.

Harry Styles, dağılmış erkek grubu One Direction’ın ardından kariyerine solo olarak devam ediyordu. Oyunculuğa ise 2017 yılında başladı. Christopher Nolan’ın, II. Dünya Savaşı sırasında yaşananları konu edinen “Dunkirk” filminde rol almıştı. İlk projesinde eleştirmenlerden olumlu tepki alan Styles, ütopik bir toplulukta geçen psikolojik gerilim filminde ikinci performansını sergileyecek.

harry styles

Filmin oyuncu kadrosunda; “Little Women” ve “Ritüel” filmlerinde bulunmuş Florence Pugh; “Fifty Shades” serisinde ve “Suspiria” filminde boy göstermiş Dakota Johnson; “Star Trek” serisinde ve “Wonder Woman” filminde yer almış Chris Pine bulunuyor.

Film, 1950’lerde Kaliforniya çöllerinde geçen bir psikolojik gerilim olacak ve mutsuz bir ev hanımının hikayesini konu edinecek.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.