gal gadot

Gal Gadot, Heart of Stone filminin başrolü oldu

DC filmlerindeki Wonder Woman karakteri ile tanıdığımız Gal Gadot, zaten 3 yeni proje ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Projelerinden biri, Wonder Woman 1984 iken diğeri de Netflix’in aksiyon filmi Red Notice‘di. Bunların dışında Death on the Nile filminde de yer alacak. Bu filmlerin arasına bir yenisi daha eklendi. Skydance Media tarafından hazırlanan Heart of Stone filminin de başrolü olacak.

The Aeronauts ve Wild Rose gibi filmlerin yönetmen koltuğunda oturan Tom Harper ile de filmin yönetmeni olması için görüşmeler sürüyor.

gal gadot

Gal Gadot, karşımıza nasıl çıkacak?

Filmin konusu hakkında tam olarak bir bilgi bulunmazken Mission: Imposible ve James Bond tarzında olacağını öğrendik. Gal Gadot’u da Tom Cruise tarafından canlandırılan karakterler gibi bir rolde izleyeceğiz. Filmin yapımcılığını ise Gadot, Skydance Media’dan David Ellison, Dana Goldberg ve Don Granger üstlenecek. Uluslararası casus gerilim filminin çekimlerine ne zaman başlanacağı ya da yapımın ne zaman izleyiciye sunulacağı gibi ayrıntılar bilinmiyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.