Babylon filminin başrolü değişti

mm
Babylon

Damien Chazelle’in yönetmenliğini üstleneceği dönem draması “Babylon”un başrolü değişti. Emma Stone, Paramount çatısı altında hazırlanacak filmin kadrosundan ayrıldı. Ünlü oyuncu, La La Land’de de birlikte çalıştıktan sonra Chazelle’le yeniden bir araya gelme fırsatı yakaladığı filmin kadrosundan “son zamanlarda yaşadığı zamanlama sorunları” gerekçesi ile ayrıldı. Projenin yeni başrolü için ise son zamanların en başarılı ve çalışkan oyuncularından biri olarak adlandırılan Margot Robbie ile anlaşma halinde olduğu duyuruldu.

Babylon

Babylon konusu

1920’lerin Hollywood’unda geçen bir dönem filmi olacak olan Babylon, Hollywood’da sessiz filmlerden sesli filmlere geçildiği döneme ışık tutacak. Yapım, kurgusal karakterler ile gerçek figürlerin iç içe geçtiği bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. Brad Pitt, sesli filmlere geçişe ayak uyduramayan kurgusal bir sessiz film yıldızına can verecek. Brad Pitt‘in karakterinin John Gilbert‘tan esinlenilerek yaratıldığı belirtildi.

Geçtiğimiz yıl Once Upon a Time in Hollywood ile sinemaseverlerin karşısına çıkan Oscar adayı oyuncu, anlaşmaya varılması hâlinde bir kez daha Hollywood’da geçen ve hikâyesinde sinema dünyasına temas eden bir filmde Brad Pitt ile birlikte rol almış olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
gal gadot

Gal Gadot, Heart of Stone filminin başrolü oldu

Sonraki
The Morning Show
mm

Julianne Margulies, The Morning Show kadrosuna katıldı