Death on the Nile ertelendi

death on the nile

Agatha Christie’nin 1937 yılında yazdığı “Death on the Nile” romanının, beyaz perdeye uyarlanacağını bir süre önce öğrenmiştik. Ancak filmin vizyon tarihi, Koronavirüs yüzünden ertelendi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs, birçok sektör gibi sinema sektörünün de aksamasına sebep oldu. Sinema salonlarının çoğu, istenilen müşteri sayısına ulaşamıyor. Bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan “Tenet” bile gişedeki beklentiyi karşılayamadı. Bu yüzden de çoğu yapım şirketi filmleri yayımlamak yerine erteliyor. Vizyon tarihi 2020 olan filmlerin çoğunun, 2021’de beyaz perde ile buluşması bekleniyor.

death on the nile

“Death on the Nile” yeni vizyon tarihi ne?

Black Widow” ve “The Eternals” filmleri gibi “Death on the Nile” filmi de ertelendi. 23 Ekim 2020 yılında vizyona girmesi beklenen filmin izleyici ile buluşma tarihi, 18 Aralık 2020 olarak duyuruldu. “Black Widow” ve “The Eternals” kadar büyük bir erteleme yaşamasa da hayranlarını yine de üzdü.

death on the nile

“Death on the Nile” konusu

Başrolünde Tom Bateman‘ın bulunduğu film; Linnet Doyle’un, yeni kocası ile birlikte balayı için Nil Nehri’nde lüks bir yolculuğa çıkmasıyla başlar. Ancak bu yolculuk Linnet’in acımasızca öldürülmesiyle son bulur. Bu korkunç ölüm, gemide bulunan dedektif Hercule Poirot’un da tatilini sona erdirir. Geminin kaptanı tarafından soruşturma yapmakla görevlendirilen Poirot, cinayetin gizemini çözmek için çabalar.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
this is us

This Is Us 5. sezon tarihi erkene alındı

Sonraki
laid back camp

Laid-Back Camp 2. sezonundan yeni bir görsel paylaşıldı