wonder woman 1984 seyrederiz 4

Wonder Woman 1984 global çıkış tarihleri belli oldu

DC Sinematik Evreni’ndeki yolculuğuna 2016 yapımı “Batman v Superman: Adaletin Şafağı” filmi ile başlayan Wonder Woman karakteri, filmden bir yıl sonra ilk solo filmi ile karşımıza çıkmıştı. DC çizgi romanlarından uyarlanan filmler arasında en başarılı olanlardan biri olarak görülen “Wonder Woman 1984” çizgi romanından uyarlanan filmin, HBO Max’te yayımlanmasına karar verildi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden dünya üzerindeki birçok sinema salonu kapatıldı. Bu yıl vizyona girmesi beklenen birçok film de 2021 yılının sonuna ya da 2022 yılına ertelendi. “Wondar Woman 1984” filmi de ertelenmek yerine online bir platform olan HBO Max‘e satıldı. Ancak aralarında Türkiye’nin de olduğu birçok ülkenin HBO Max’e erişimi yok.

wonder woman 1984

“Wonder Woman 1984” filmini nasıl izleyeceğiz?

Film, 25 Aralık tarihinde sinemaların açık olduğu ülkelerde beyaz perdede gösterime girecek. Aynı gün film, HBO Max kütüphanesindeki yerini de alacak. Ancak Türkiye’de sinema salonları yıl sonuna kadar kesin bir şekilde kapatıldı ve HBO Max’e de ulaşımımız bulunmuyor.

Warner Bros. ise bu konuya çözüm arıyordu ve filmin her ülkede izleyicilerle buluşmasını amaçlıyordu. Başrolünde Gal Gadot‘un bulunduğu film, HBO Max’in bulunmadığı ve sinema salonlarının açık olmadığı ülkelerde ileri bir tarihe ertelendi. 15 Ocak 2021 tarihinde, Türkiye’de vizyona girecek.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.