Euphoria özel bölümü ne zaman?

mm
Euphoria

Başrollerinde Zendaya, Hunter Schafer ve Jacob Elordi gibi isimlerin bulunduğu Euphoria, yayımlandığı günden itibaren en çok konuşulan gençlik dizilerinden biri. HBO’nun ilk gençlik dizisi olma özelliğini taşıyan ve yapımcılığını ünlü rapçi Drake’in üstlendiği dizinin merakla beklenen yeni sezonundan önce, 2 tane özel bölümün geleceğini zaten duymuştuk. Bugün ise ilk özel bölümün yayın tarihi açıklandı.

Euphoria

İlk bölümü 16 Haziran 2019’da yayımlanan ayrıca yapımcıları arasında ünlü şarkıcı Drake‘in bulunduğu ve bir grup lise öğrencisinin; kimlik arayışı, travma, seks, sosyal medya, uyuşturucu, aşk ve dostluk gibi kavramlarla dolu yaşamlarını mercek altına alan dizi, kimi tarafından çok sevilmiş kimi tarafından ise tepkiye maruz kalmıştı. Ancak 2. sezon onayı almayı da başarmıştı.

Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını, Euphoria’nın 2. sezonunu da etkiledi. Bu yıl içinde başlanması planlanan 2. sezon çekimleri 2021’in ilk aylarına ertelendi.

Euphoria

Neyse ki HBO, iki sezon arasında geçecek süreyi özel bölümlerle doldurma yoluna gitti. Euphoria dizisinin başrolünde yer alan Zendaya, kısa süre önce şunları söylemişti:

“Köprü görevi görecek bir bölüm yapabiliriz. Nasıl tarif edeceğimi gerçekten bilemiyorum ama güvenli bir ortamda az kişiyle yapacağımız bir bölüm olacak. Böylece 2. sezon başlayana kadar tutunacağımız bir şeyler olur.”

Şimdi ise bu gerçekleşiyor. Dizinin 2. sezonundan önce iki adet özel bölüm yayınlanacağı duyuruldu. Bunlardan birinin yılbaşı özel bölümü olacağı diğerinin ise Koronavirüs özel bölümü olacağı açıklandı.

Trouble Don’t Last Always adını taşıyan yılbaşı özel bölümünde Zendaya’nın yanı sıra Ali karakterine hayat veren Colman Domingo da yer alıyor. Sam Levinson tarafından yazıp yönetilen bölümde, ilk sezonun sonrasında geçecek ve Noel sırasında Rue’yu takip edecek.

Euphoria’nın yılbaşı özel bölümü 6 Aralık’ta HBO ve HBO Max’te yayımlanacak. Salgın döneminde gereken önlemler alınarak çekilen ikinci özel bölümün ne zaman ekrana geleceği ve nasıl bir konsepte sahip olacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor. Ancak HBO’nun ikinci bölümün; başlığını, konusunu ve tarihini ileri bir tarihte açıklaması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
yasak elma seyrederiz

Yasak Elma 82. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
away

Away 2. sezon olacak mı?