Away 2. sezon olacak mı?

away

4 Eylül 2020 tarihinde Netflix üzerinden izleyici ile buluşan Away dizisi, yayımlandığı ilk zamanlar ilgi çekmiş ve Netlix Türkiye’nin Top 10 listesine girmeyi başarmıştı. Diziyi bitirenlerin aklında kalan en büyük soru ise yeni bir sezonun olup olmayacağıydı.

Dizi, yakın bir gelecekte Mars’a gidecek olan insanlı uzay aracı için dünyanın dört bir yanından seçilen astronotlar ışığında yapılacak zorlu bir yolculuğu konu alıyor. Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Çin, Hindistan ve İngiltere gibi farklı ülkelerden gelen bu astronotlar, her şey yolunda giderse evlerinden, bildikleri yerlerden ve sevdiklerinden üç yıl boyunca ayrı kalacaktır. Kızıl Gezegen Mars’a yapılacak görevde uluslararası ekibin başına getirilen Emma Green (Hilary Swank), hayati bir görevle karşı karşıyadır.

away

Away 2. sezon olacak mı?

Netflix, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs’ün yarattığı bütçe yetersizliği nedeniyle birçok dizisinin yeni sezonunu iptal etmişti. I Am Not Okay With This ve The Society de bu dizilerden birkaçıydı. Away dizisi de Netflix’in yeni sezonunu iptal ettiği dizilerden biri oldu. Yani dizinin 2. sezonu olmayacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Euphoria
mm

Euphoria özel bölümü ne zaman?

Sonraki
dominic west the crown

Dominic West, The Crown’ın 5. ve 6. sezonunda Prens Charles olacak