Yasak Elma 82. bölüm fragmanı yayımlandı

yasak elma seyrederiz

Fox TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma, ilk olarak 2018 yılında izleyici karşısına çıktı. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden çekimlerine ara vermişti. Geçtiğimiz haftalarda ise 3. sezonu ile Koronavirüs pandemisinden sonra ilk kez izleyici karşısına çıktı. Pandemi sonrası 8. bölüm olacak 82. bölümün fragmanı ise Fox TV’nin resmi YouTube kanalından paylaşıldı.

Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu dizinin senaryosu, Melis Civelek tarafından kaleme alınıyor. Oyuncu kadrosunda Pis Yedili, İlişki Durumu: Karışık gibi yapımlarda yer alan Eda Ece‘ye, Şevval Sam, Talat Bulut, Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan gibi sevilen isimlerin eşlik ettiği dizi, 12 Eylül Pazartesi günü yeni bölümü ile ekranlarda olacak.

yasak elma

“Yasak Elma” 81. bölümde neler oldu?

Ender ve Yıldız’ın arasındaki gerginlik herkese sıçramaya başlamışken Şahika, Yıldız’la yakınlık kurma çabasına girer. Asuman, Halit ve Yıldız’ın bir aksilik olmadan evlenmeleri için elinden geleni yapıyordur. Ancak kimsenin bilmediği şey, Halit’in bambaşka bir planının olduğudur.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Call Me By Your Name 2
mm

Armie Hammer, Call Me By Your Name 2 hakkında konuştu

Sonraki
Euphoria
mm

Euphoria özel bölümü ne zaman?