emma corrin my policeman

Emma Corrin, My Policeman kadrosuna katıldı

Geçtiğimiz aylarda başrolleri belli olan My Policeman adlı dönem filminin kadrosuna yeni bir isim katıldı. The Crown dizisinde Prenses Diana karakterini canlandıran Emma Corrin, kadroya dahil oldu. Film, Bethan Roberts’ın aynı adlı romanından ve Amazon için uyarlanacak. 2012 yılında yazılan roman, 1950’lerde geçen bir aşk hikâyesini anlatıyor.

Geçtiğimiz aylarda proje duyurulmuş ve filmin başrollerinde; Dunkirk filmi ile 2017 yılında ilk kez sinema dünyasına atılan ve şimdi de Don’t Worry Darling filminin kadrosunda bulunan ünlü şarkıcı Harry Styles ve Cinderella, Baby Driver gibi filmlerde yer alan Lily James‘in bulunduğu açıklanmıştı. Yapılan son açıklama ile Emma Corrin’in, Lily James’in yerini aldığını öğrendik.

harry styles my policeman

My Policeman konusu

My Policeman filmi; 1950’ler İngiltere’sinde, Marion (Emma Corrin) adlı bir öğretmenin, Tom (Harry Styles) adlı bir polise gördüğü ilk anda aşık olmasıyla başlıyor. Daha sonra Tom, gözlerini sofistike ve büyüleyici bir dünyaya açmasına sebep olan müze küratörü Patrick ile tanışır. Tom, Patrick’e ilgi duysa bile o zamanlarda Marion ile evlenmenin daha güvenli olduğunu düşünür.

Film, geri dönüş yapısını kullanacak ve 1900’lü yılların sonunu anlatmaya devam edecek. 40 yıl sonra, Tom ve Marion yaşlanmışken evlerine aldıkları Patrick’i anlatacak. Film, 40 yıl önceki sismik olayları ve Tom’un, Patrick ile olan tutkulu ilişkisini izleyici ile buluşturacak.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.