florence pugh don't worry darling

Don’t Worry Darling ne zaman çıkacak?

Booksmart filmi ile ilk kez yönetmen koltuğunda oturan Olivia Wilde‘ın, Don’t Worry Darling adlı yeni bir gerilim filminin yönetmenliğini yaptığını biliyorduk. Filmin başrolleri arasında da Florence Pugh, Harry Styles ve Chris Pine bulunuyor. Filmin ne zaman izleyici ile buluşacağı ise merak konusu.

Bu zamana kadar filmin çekimleri, iki kez durduruldu. İlk durdurulma, 2020 Kasım ayında set ekibindeki bir kişinin Koronavirüs testini pozitif çıkması ile yaşandı. İkinci durdurulma ise tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs vakalarının, Los Angeles’ta artması ile yaşanmıştı. Geçtiğimiz günlerde ise çekimlere geri dönülmüştü.

harry styles don't worry darling

Don’t Worry Darling ne zaman çıkacak?

Geçtiğimiz saatlerde bir Twitter hesabı; filmin fragmanının haziran ya da temmuz ayında çıkacağını, filmin kendisinin ise aralık ayında izleyiciye sunulacağını söyleyen bir tweet attı. Haberin kesinliği bulunmuyor olsa da filmin bu yılın sonunda ya 2022 yılının başında vizyona girileceği düşünülüyor. Ancak kesin bir tarih hâlâ bulunmamakta.

florence pugh don't worry darling

Don’t Worry Darling konusu

Film, 1950’li yıllarda yaşayan bir ev kadınını odağına alacak. Florence Pugh tarafından canlandırılan ev kadını, kasabadaki garip olaylar sonucu rahatsız edici gerçeklerin yüzüne çarpmasıyla kendine gelir. Harry Styles ise ardında kocaman bir sır saklayan ve eşini çok seviyormuş gibi görünen mükemmel eşi canlandıracak. Chris Pine‘ın karakteri ise şantiyede çalışan bir işçi olarak karşımıza çıkıyor. KiKi Layne ise Florence Pugh’un paranoyak komşusunu canlandıracak.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.