Fantastic Beasts

Fantastic Beasts 3 çekimleri durduruldu

Harry Potter serisinin öncesini konu alan ve başrolünde Oscar ödüllü Eddie Redmayne‘ın yer aldığı Fantastic Beasts serisinin yeni filmi merakla bekleniyor. Bugün ise ülkemizde “Fantastik Canavarlar” adı ile gösterilen serinin yeni filmi Fantastic Beasts  3’nin çekimleri durduruldu.

Yapılan resmi açıklamaya göre çekimler, ekipten birinin tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgınına yakalanması nedeni ile durduruldu. Ekipte salgına yakalanan kişinin kim olduğu ise henüz açıklanmış değil.

fantastic beasts

Fantastic Beasts 3 ne zaman?

Filmin 12 Kasım 2021 tarihinde vizyona girmesi bekleniyordu ancak ertelendi. Film stüdyosu tarafından yapılan açıklamada: “Johnny Depp, Fantastik Canavarlar serisinden ayrılacak. Johnny’ye bugüne kadarki filmlerdeki çalışmaları için teşekkür ediyoruz. Fantastik Canavarlar 3 şu anda yapım aşamasında ve Gellert Grindelwald rolü yeniden canlandırılacak. Film, 2022 yazında dünya çapında sinemalarda gösterime girecek.” denildi.

Ancak Koronavirüs salgını nedeni ile çekimlere verilen bu aranın, filmin vizyon tarihine etki edip etmeyeceği henüz bilinmiyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.