Malcolm and Marie yayımlandı

malcolm and marie

Karantina döneminde çekilmiş ilk film olan Malcolm and Marie filmi, geçtiğimiz dakikalarda Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Başrollerinde Euphoria dizisinin yıldızlarından biri olan ve şu sıralar adını Dune filmi ile andığımız Zendaya ve BlacKkKlansman filminin başrolü olan ve en son karşımıza Tenet filmi ile çıkmış John David Washington bulunuyor.

Marriage Story tarzında olduğu söylenen filmin yönetmen koltuğunda ise HBO’nun sevilen dizisi Euphoria’nın yönetmeni Sam Levinson oturuyor. Aynı zamanda filmin senaryosunu yazan ve yapımcılığını üstlenen isim de Sam Levinson. Bu proje sayesinde Zendaya ve Sam Levinson, bir kez daha bir araya gelmiş olacak.

malcolm and marie

Malcolm and Marie konusu

Film, bir film yapımcısını (John David Washington) ve onun sevgilisini (Zendaya) odağına alıyor. Hikâye; film yapımcısı ve sevgilisinin, bir film galasından eve dönmesi ile başlıyor ve onların eve döndükten sonraki saatlerini anlatıyor. Bu saatler sırasında beklenmedik bir tartışma çıkıyor ve bu tartışma sayesinde aşlarının gücünü sınamaya karar veriyorlar.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası içi takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
batwoman

Batwoman 3. sezon onayını aldı

Sonraki
emma corrin my policeman

Emma Corrin, My Policeman kadrosuna katıldı