Elite 4. sezon ne zaman?

mm
Elite

Elite dizisinin merakla beklenen 4. sezonu ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.  5 Ekim 2018’de yayımlanmaya başlayan Netflix orijinal yapımı Élite, platformun en popüler yapımlarından biri. Yapılan açıklamaya göre, yayımlandığı günden beri büyük bir ilgi ile takip edilen İspanyol yapımının 4. sezon çekimleri bugün itibari ile tamamlandı. Bu da izleyicilerin aklında yeni sezon tarihi ile ilgili soru işaretleri getirdi.

elite

Elite 4. sezonu ne zaman?

Elite dizisinin büyük bir merakla beklenen yeni sezonunun 2021’nin ilk aylarından önce ekranda olması düşünülmüyor. Dizinin 4. sezon tarihi için başta 2021 yılının Mart ayı düşünülüyordu. Ancak dizi, Koronavirüs salgınının engeline takıldı. Bugün itibari ile çalışmalarının sona erdiği açıklanan yapımın 4 sezonu için 2021 yılının ilkbahar ya da yaz ayları işaret ediliyor.
Elite

Elite 4. sezon hakkında tüm bilinenler

İlk iki başarılı sezonun ve bu yıl mart ayı içinde yayımlanan ve en az ilk iki sezon kadar sevilen 3. sezonun ardından dizi 4. ve hatta 5. sezon onaylarını da aldı. Birkaç ay önce ise yeni sezona dair dizide oldukça önemli oyuncu değişikliklerine gidildiği açıklanmıştı. Bu açıklamanın ardından ise 4. sezonda kadroya yeni katılan isimler; Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi ve Pol Granch olarak duyurulmuştu.
Dördüncü sezonun bölümlerini Eduardo Chapero Jackson ve Ginesta Guindal yönetti. Senaryoyu Jaime Vaca, David Lorenzo, Almudena Ocaña ve Esther Morales kaleme aldı. Yapımını ise Carlos Montero, Diego Betancor ve Jaime Vaca üstlendi.
Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.
Total
0
Shares
Önceki
Elite
mm

Elite 4. sezon çekimleri tamamlandı

Sonraki
Yetiş Zeynep
mm

Exxen, Öğrenci Evi dizisini duyurdu