Yetiş Zeynep

Exxen, Öğrenci Evi dizisini duyurdu

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlayacağı dijital yayın platformu Exxen‘den yeni projeler duyurulmaya devam ediliyor. Yapılan son açıklamaya göre platformun ilk gününde izleyiciler ile buluşacak yapımlardan biri de Öğrenci Evi isimli dizi oldu. Öğrenci Evi, platformun ilk gençlik dizisi olma özelliğini taşıyor.

Resim

Dizi, geçtiğimiz saatlerde Exxen’in resmi Twitter hesabı üzerinden “Aynı çatı altında dört öğrenci, hepsinin farklı bir hikayesi var… Onları daha yakından tanımaya hazır mısınız?” notu ile yapılan bir paylaşım ile duyuruldu. Ayrıca dizinin ilk resmi posteri ve oyuncu kadrosu da izleyicilerin beğenisine sunulmuş oldu.

Öğrenci Evi dizisinin konusu

Geçtiğimiz saatlerde duyurulan dizi, gençlik dizisi türünde olacak. Yapım, aynı çatı altında yaşamakta olan dört farklı öğrencinin ve çevrelerindekilerin yaşadığı maceraları mercek altına alacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Bertan Asllani, Samet Kaan Kuyucu, Baran Bölükbaşı, Zulal Sude Güler, Aleyna Serra Pirinç, Ozan Güçlü, Merve Nur Bengi, Dilara Gül Demiral ve Ceren Balcı gibi birçok isim yer alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.