Elite

Elite 4. sezon çekimleri tamamlandı

Elite dizisinin merakla beklenen 4. sezonu ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.  5 Ekim 2018’de yayımlanmaya başlayan Netflix orijinal yapımı Élite, platformun en popüler yapımlarından biri. Yapılan açıklamaya göre, yayımlandığı günden beri büyük bir ilgi ile takip edilen İspanyol yapımının 4. sezon çekimleri bugün itibari ile tamamlandı.

Elite

Elite 4. sezon hakkında tüm bilinenler

İlk iki başarılı sezonun ve bu yıl mart ayı içinde yayımlanan ve en az ilk iki sezon kadar sevilen 3. sezonun ardından dizi 4. ve hatta 5. sezon onaylarını da aldı. Birkaç ay önce ise yeni sezona dair dizide oldukça önemli oyuncu değişikliklerine gidildiği açıklanmıştı.
Bu açıklamaya göre diziden ayrılan isimler Polo karakteriyle karşımıza çıkan Álvaro Rico, Nadia karakteri ile karşımıza çıkan Mina El Hammani, bu zamana kadar güzelliğiyle de çokça dikkat çekmiş ve Carla karakterine hayat vermiş Ester Expósito, 2. sezonda diziye katılmış ve Valerio karakterini canlandıran Jorge López ve Lu karakteri ile karşımıza çıkan Danna Paola olarak açıklanmış ve yeni kadro da geçtiğimiz haftalarda duyurulmuştu. 4. sezonda kadroya katılan isimler; Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi ve Pol Granch oldu.
Dördüncü sezonun bölümlerini Eduardo Chapero Jackson ve Ginesta Guindal yönetti. Senaryoyu Jaime Vaca, David Lorenzo, Almudena Ocaña ve Esther Morales kaleme aldı. Yapımını ise Carlos Montero, Diego Betancor ve Jaime Vaca üstlendi. Dizinin 4. sezonunun 2021 yılı içerisinde yayımlanması bekleniyor.
Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.