Dota animesi, Netflix’te yayımlancak

dota: dragon's blood

Dota video oyun serisi, evrenini geliştiriyor ve Netflix için hazırlanan bir yapım ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. DOTA: Dragon’s Blood adı ile yayımlanacak olan anime, geçtiğimiz saatlerde Dota 2’nin resmi Twitter hesabı üzerinden duyuruldu. Aynı zamanda Netflix, animenin çıkış tarihini duyuran bir videoyu resmi YouTube kanalı üzerinden izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Animenin şov sunucusu Ashley Edward Miller, “Hayranlar DOTA 2 evrenini nasıl hayal ettiğimizi ve en sevdikleri karakterlerden bazıları hakkında; destansı, duygusal ve yetişkinlere yönelik bir hikayeyi bir araya getirme şeklimizi sevecekler.” ifadelerini de kullandı.

DOTA: Dragon’s Blood hakkında tüm bildiklerimiz

Anime, kendini dünyadaki belayı yeryüzünden silmeye adamış ünlü Dragon Knight olan Davion‘un başarılarını anlatacak. 25 Mart 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak olan animenin, 8 bölüm olması bekleniyor.

Tarih duyurusu videosundan ayrı olarak da 19 Şubat 2021 tarihinde ilk fragman, 2 Mart 2021 tarihinde ise asıl fragmanın izleyicilerin beğenisine sunulacağı düşünülüyor.

Netflix’in resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlanan tarih duyurusu videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
the umbrella academy

The Umbrella Academy 3. sezon çekimleri başladı

Sonraki
Cruella
mm

Cruella filminden ilk fragman yayımlandı