Cruella filminden ilk fragman yayımlandı

mm
Cruella

Dodie Smith’in 1956 çıkışlı 101 Dalmaçyalı romanında tanıtılmış olan Cruella de Vil karakterine dayanan suç-komedi türündeki Cruella filminden ilk fragman bugün yayımlandı. Bir araya getirdiği isimler ile dikkatleri üzerine çeken film, 101 Dalmaçyalı hikayesinin canlı uyarlama versiyonu olma özelliğini taşıyor.

Yönetmen koltuğunda Craig Gillespie‘in bulunduğu filmin senaryosu; Dana Fox,  Tony McNamara, Aline Brosh McKenna, Kelly Marcel ve Steve Zissis’in kaleminden ortaya çıkıyor.

Cruella

Cruella konusu

Film, 1970’lerin Londra’sında genç moda tasarımcısı Estella de Vil’e odaklanıyor. Köpek türlerinin derisine ve özellikle Dalmaçyalılara takıntılı hale gelen Estella de Vil karakterinin, Cruella olarak bilinen dehşet verici bir efsaneye dönüşmesi mercek altına alınacak.

Filmin başrolünde Estella de Vil rolü ile Emma Stone‘u göreceğiz. Aynı zamanda Stone’un yanı sıra; Emma ThompsonJoel FryPaul Walter HauserEmily BeechamMark StrongKirby Howell-Baptiste ve Jamie Demetriou gibi isimler yer almakta.

Filmin vizyon tarihi için takvimler 28 Mayıs 2021’i gösteriyor. Ancak tarihte herhangi bir değişiklik olup olmayacağı gibi detaylar henüz belirsizliğini koruyor.

Filmden yayımlanan ilk fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
dota: dragon's blood

Dota animesi, Netflix’te yayımlancak

Sonraki
Mortal Kombat
mm

Mortal Kombat filminden Sub-Zero karakter tanıtımı yayımlandı