the umbrella academy

The Umbrella Academy 3. sezon çekimleri başladı

Netflix’in en sevilen dizilerin biri olan The Umbrella Academy, ilk sezonu yayımlandığında ilk dört haftasında 45 milyon izlenerek o dönemde Netflix’in en çok izlenen dizilerinden biri olmuştu. Dizinin ikinci sezonu da geçtiğimiz aylarda izleyici karşısına çıkmıştı. Dizinin 3. sezon onayını aldığını da Netflix’in resmi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşım ile bir süre önce öğrenmiştik.

Dizinin başrol oyuncularından biri olan Elliot Page, bugün resmi Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir fotoğraf ile dizinin 3. sezon çekimlerinin başladığını duyurdu.

svg%3E

The Umbrella Academy konusu

1 Ekim 1989 tarihinde; dünya genelinde eşi benzeri olmayan bir olay gerçekleşir ve dünyanın çeşitli yerlerinde, hiçbir hamilelik belirtisi göstermeyen 43 kadın, süper güçleri olan 43 bebek dünyaya getirir. Bir kısmı terk edilen ve bir kısmı ise ölen bu bebeklerden 7 tanesi zengin bir girişimci olan Sir Reginald Hargreeves tarafından evlat edinilir. Yıllar sonra, babalarının ölümünün ardından tekrar bir araya gelen bu 7 kardeş, dünyanın sonunun gelmesini engellemeye çalışır.

Kadrosunda; Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher ve Justin H. Min’in bulunduğu dizinin 2. sezonunda oyuncu kadrosuna Ritu Arya, Marin Ireland ve Yusuf Gatewood dahil olmuştu.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.