Çukur 4. sezon 8. bölüm fragmanı yayımlandı

çukur

Show TV’nin sevilen ve reyting rekorları kıran dizisi Çukur‘un 4. sezon 8. bölüm fragmanı, geçtiğimiz saatlerde dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

3 sezon boyunca reytinglerde üstün başarısını sürdüren dizi, yeni sezon için oldukça iddialı isimleri bünyesinde barındırıyor. Başrollerinde; Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili gibi isimlerin bulunduğu diziye; geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru Barış Arduç, sürpriz bir şekilde dahil olmuştu. 4. sezonda ise Çukur’da, İrem Sak ve Mustafa Avkıran gibi ünlü oyuncuları görüyoruz. Sak ve Avkıran, Erdenet ailesinin yeni üyelerini canlandırıyor.

Çukur

Çukur 4. sezon 7. bölümünde neler oldu?

Yamaç, Çukur’u korumak için harekete geçtiğinde karşısında yine Çukur’u bulur. Yamaç, Cumali’yi aklamak için Arık’ın kaçırılması olayının peşine düştüğünde Nedim’in çalıştığı gizemli adama bir adım daha yaklaşır. Vartolu bir yandan Yamaç’a yardımcı olurken bir yandan da ailenin Yamaç’ı daha fazla suçlamaması için uğraşmaya devam eder. Yamaç’ın, Nedim’in gerçek kimliğini ortaya çıkarmak için girdiği macera nefesleri keser.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Wednesday
mm

The Addams Family, Tim Burton yönetmenliğinde yeniden uyarlanacak

Sonraki
supernatural jensen ackles

Jensen Ackles, Supernatural finali hakkında konuştu