İrem Sak Çukur’un kadrosuna katıldı

irem sak

İrem Sak, ekranlara geri dönüyor!

Uzun zamandır yeni bir projeyle ekranlarda görünmeyen oyuncu İrem Sak, ekranlara Çukur’la geri dönüyor.

Fenomen dizi Çukur, yeni sezona hazırlanıyor.

Çukur

Dördüncü sezonu büyük heyecanla beklenen dizinin kadrosuna, başarılı oyuncu İrem Sak katıldı. Üç sezon boyunca hem reytinglerde hem de sosyal medyada kendisinden söz ettiren ve gerek hikayesiyle gerekse imza attığı sosyal sorumluluk projeleriyle dikkatleri üstüne çeken “Çukur”un yeni sezonu için hazırlıklar başladı. Geçtiğimiz sezon, ünlü oyuncu Barış Arduç’un kadrosuna katıldığı diziye bu sefer de İrem Sak dahil oldu. Bu haber, Çukur’un resmi Twitter hesabından duyuruldu.

Barış Arduç‘un canlandırdığı karakter Arık Böke Erdenet’ten sonra, aileye yeni bir isim daha katılıyor. İrem Sak’ın canlandıracağı karakterle ilgili şimdilik sadece Koçovalı’ların düşmanı Erdenet Ailesi’ne dahil olacağı ve Seren ismiyle karşımıza çıkacağı biliniyor.

Bu haber, hem Çukur izleyicilerini hem de İrem Sak severlerini bir hayli mutlu etmiş gibi görünüyor. Diziyle ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak isterseniz sayfamızı takipte kalın. Dilerseniz Çukur’un yeni sezonuyla ilgili detaylı habere buradan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
I'm Thinking of Ending Things
mm

I’m Thinking of Ending Things filminden ilk fragman yayımlandı!

Sonraki
beastars seyrederiz

Beastars 2. sezon ne zaman geliyor?