Jensen Ackles, Supernatural finali hakkında konuştu

supernatural jensen ackles

Başrollerinde Jensen Ackles ile Jared Padalecki‘nin bulunduğu ve 2005 yılından beri izleyici karşısına çıkan Supernatural dizisi, ABD’nin en uzun dizisi unvanına sahip. Dizi, bize Sam ve Dean adındaki Winchester kardeşlerin; şeytanlar, melekler, mitolojik canlılar ve lanetli eşyalarla olan maceralarını anlatıyor.

Geçtiğimiz haftalarda dizinin çekimlerinin sona erdiğini öğrenmiştik. 8 Ekim tarihinde de dizinin kalan bölümleri yayımlanmaya başlanmıştı.

Supernatural’ın bitmesinin ardından Jensen Ackles ve Jared Padalecki de yeni bir projede yer alacak. Ackles, The Boys dizisinin 3. sezon kadrosuna katılırken Padalecki ise dizinin yaratıcılarıyla yeni bir projede tekrar bir araya gelecek.

jensen ackles

Jensen Ackles, Supernatural final çekimleri hakkında konuştu

Ünlü oyuncu, final ile ilgili bazı fikirlerinin olduğunu ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden bu fikirlerini tam olarak gerçekleştiremediklerini şu sözlerle ifade etti:

“Son bölüm için sahip olduğumuz bazı fikirleri bırakmak zorunda kaldık ancak bu, hikâyeyi değiştirmedi. Pek çok tanıdık yüzümüzün geri dönmesi gerekiyordu ve onları bir montajda filtrelemeye çalışacaktık. Hikâyeden neredeyse bir kopuş olacak ve ne kadar ilerlediğimize bir göz atacaktık ama bunu yapmadık. Açıkçası bunu yapamazdık. Böylece final bölümünün o kısmı bozuldu. Ama hikâye ve nasıl bittiiği aynı kaldı.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
çukur

Çukur 4. sezon 8. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
Menajerimi Ara
mm

Menajerimi Ara 10. bölüm 2. fragmanı yayımlandı