The Addams Family, Tim Burton yönetmenliğinde yeniden uyarlanacak

mm
Wednesday

Tim Burton, daha önce hem sinemada hem de televizyon dünyasında beğeni kazanan uyarlamalara sahip The Addams Family serisinin dizi uyarlamasıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

The Addams Family

Gotik korku, fantezi ve komedi türlerini başarıyla harmanlayan birbirinden farklı ve ilginç karakterleri bünyesinde barındıran The Addams Family, yıllar içinde birçok kez uyarlandı. 1960’larda yayımlanan kült televizyon dizisiyle birlikte 90’larda Barry Sonnenfeld’in yönettiği iki filmle beyaz perdeye uyarlanan The Addams Family, son olarak geçtiğimiz yıl animasyon türündeki yeni bir uyarlama ile vizyona girmişti.

Şimdi ise seri, aradan geçen bir yılın ardından yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Hem de daha önce seriyi canlandırma çabalarına rağmen bu isteğini hayata geçiremeyen ünlü yönetmen Tim Burton’ın katkılarıyla.

The Addams Family konusu

Son filmleriyle kariyerinde düşüşe geçen ancak kariyerinde; Beetlejuice, Edward Scissorhands ve Corpse Bride gibi önemli yapımları barındıran Tim Burton, günümüzde geçecek ve hikâyeyi Addams ailesinin en psikopat karakteri Wednesday Addams’ın bakış açısından anlatacak yeni bir dizi için MGM TV ile anlaşmak üzere.

The Addams Family

Dizinin senaryosunu ise Smallville’ın yaratıcıları Alfred Gough ve Miles Millar kaleme alacak. İkili aynı zamanda dizi sorumlusu olarak da projede yer alacak. Dizinin senaryosunu Alfred Gough ve Miles Millar üstlenecek.

Projenin ne zaman hayata geçirileceği ve oyuncu kadrosu gibi detayların henüz belli değil. Ancak dizi eğer hayata geçirilirse ünlü yönetmen Tim Burton’ın ilk live-action televizyon projesi olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
aaron taylor johnson seyrederiz 1
mm

Aaron Taylor Johnson, “Bullet Train” kadrosuna katıldı

Sonraki
çukur

Çukur 4. sezon 8. bölüm fragmanı yayımlandı