blood & water

Blood & Water dizisi 2. sezon onayını aldı

Netflix’in ikinci orijinal Güney Afrika yapımı dizisi Blood & Water 2. sezon onayını aldı. 20 Mayıs 2020 tarihinden itibaren Netflix kütüphanesinde yerini alan dizinin ikinci sezonu da yayımlanmasının ardından çok süre geçmeden onay aldı.

Netflix’in orijinal Güney Afrika YouTube kanalında dizinin yönetmeni ve oyuncularını içeren bir video ile yeni sezon haberi müjdelendi. Videoda dizinin yönetmeni oyunculara yeni sezon haberini veriyor ve biz de oyuncuların tepkilerini izliyoruz. Bu videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Blood & Water konusu

Dizi 16 yaşındaki liseli bir genç kızın hayatını konu alıyor. Bu genç kızın ablası 17 yıl önce kaçırılmıştır, kardeşi aradan geçen yıllara rağmen ablasının başından geçenleri öğrenmek ister. Genç kız, yaptığı araştırmalar sonucu ablası olduğunu düşündüğü bir kıza ulaşır. Genç kız, bulduğu kişinin gerçekten ablası olup olmadığını öğrenebilmek için ona yakınlaşmaya karar verir ve onun lisesine kaydolur. Genç kız, çok geçmeden ailesinin geçmişi ile ilgili büyük bir sırrı ortaya çıkarır.

blood & water

Yönetmenliğini Nosipho Dumisa’nın üstlendiği dizinin kadrosunda Gail Mabalane, Sello Maake, Arno Greeff, Ryle De Morny, Getmore Sithole, Xolile Tshabalala, Sandi Schultz, Monique Rockman ve Cindy Mahlangu gibi isimler bulunuyor.

Dizi ile ilgili daha fazla bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/blood-and-water-ilk-fragman/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.