images 2020 05 11T173525.556

Netflix’in ikinci Afrika orijinal yapımı Blood and Water’dan ilk fragman geldi!

Netflix’in ikinci orijinal Afrika yapımı olan Blood and Water’ın resmi fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. Dizi 20 Mayıs’ta Netflix üzerinden izleyicilere sunulacak.

svg%3E

Dizinin kısaca konusu

Şehir merkezinde bulunan, seçkin akademisyenlere ve çok başarılı öğrencilere yönelik prestijli bir okul olan Parkhurst Koleji’nde geçen Blood & Water, 17 yıl önce doğar doğmaz kaçırılan ve hiç tanışmadığı ablasının kapanan dosyasını araştırmak için kendini bu okula naklettiren 16 yaşındaki Puleng Khumalo’nun maceralarını konu alıyor.

Dizinin kadrosunda kimler var?

Yönetmenliğini Nosipho Dumisa’nın üstlendiği dizinin kadrosunda Gail Mabalane, Sello Maake, Arno Greeff, Ryle De Morny, Getmore Sithole, Xolile Tshabalala, Sandi Schultz, Monique Rockman ve Cindy Mahlangu gibi isimler bulunuyor.

svg%3E

Geçtiğimiz Şubat ayında Netflix’te Güney Afrika suç draması Queen Sono yayımlanmıştı ve övgü dolu eleştiriler almıştı. Bu yüzden Blood and Water’ın da Afrika dizisi olması şimdiden birçok Netflix izleyicisini heyecanlandırmayı başardı. Fragmandan gördüğümüz üzere eğlenceli ve entrika dolu bir gençlik dizisi bizi bekliyor. Henüz fragmanı izlemediyseniz hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.