Barış Falay

Barış Falay, uyarlama bir Netflix dizisinde oynayacak!

Barış Falay, Call My Agent dizisinin Türkiye uyarlamasında oynayacak

Ezel dizisindeki ‘Kerpeten Ali’ rolü ile büyük çıkış yakalayan Barış Falay, Netflix’in yeni bir Türk dizisi üzerinde çalıştığını açıkladı.

Netflix, 2015 yılında “Call My Agent” isimli bir diziyi aboneleri ile buluşturmuştu. Şimdi ise bu dizinin Türkiye uyarlaması geliyor.

Bir röportajı sırasında yeni projesi ile ilgili konuşan Barış Falay, Netflix’in Menajerimi Arayın isimli yeni bir uyarlama Türk dizisinde başrol oynayacağını söyledi. Ardından, farklı karakterleri canlandırmayı sevdiğini ve Netflix‘in yeni dizisindeki karakterinin de hayli farklı olacağını ifade etti.

Barış Falay

Netflix, 2015 yılında aboneleri ile buluşturduğu “Call My Agent” isimli bir dizi “Menajerimi Arayın” adı ile Türkiye uyarlaması olarak geliyor. Menajerimi Arayın ismiyle Netflix kullanıcılarının beğenisine sunulacak dizinin orijinal hikayesi, Paris’te yaşanan beklenmedik bir kriz sonrasında müşterilerinin memnuniyetini ve çalıştıkları şirketleri ayakta tutmak isteyen menajerlerin başlarına gelenleri konu alıyordu. Dizinin Türkiye uyarlamasının da buna benzer bir yapıda olacağını söyleyebiliriz.

Barış Falay

Barış Falay’ın dizideki başrol arkadaşı Behzat Ç. ve Güllerin Savaşı gibi ile yapımlarla tanınan Canan Ergüder olacak ve Menajerimi Ara dizisiyle bir kez daha seyircilerin karşısına çıkacak dizide ayrıca Ayşenil Şamlıoğlu, Fatih Artman ve Ahsen Eroğlu gibi isimler de bulunacak. Dizi ile ilgili henüz fazla detay bulunmasa da diğer detayların önümüzdeki günlerde gün yüzüne çıkması bekleniyor.

Dizi ile ilgili gelişmelere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.