The Other Typist

Keira Knightley, The Other Typist adlı dönem dizisinde oynayacak!

Keira Knightley, The Other Typist dizisinin başrolünde

Keira Knightley, Suzanne Rindell’in aynı adlı romanından uyarlanacak yeni dönem dizisi olan The Other Typist’te rol alacak. Karayip Korsanları serisi, Atonement, Anna Karenina gibi dikkat çekici yapımlarda rol alan ve The Imitation Game, Pride & Prejudice filmleriyle Oscar’a aday gösterilen, son olarak da Official Secrets filmiyle beyazperdede boy gösteren Keira Knightley bir sonraki projesini belirlemiş oldu. Ünlü oyuncu bu kez Suzanne Rindell’in aynı adlı romanından uyarlanacak olan yeni dönem dizisi olan The Other Typist’te rol alacak.

The Other Typist

The Other Typist’in konusu ne olacak?

Hulu platformunda yayımlanacak olan dizi, seyircileri alkollü içeceklerin satışının ve üretiminin yasak olduğu 1920’li yılların New York’una götürecek, polis departmanında çalışan iki kadının hikayesini odağına alacak. Kuralcı ve dünyadan bihaber şekilde yaşayan daktilograf Rose, göz kamaştıran yeni çalışma arkadaşı Odalie tarafından karanlık bir dünyanın içine çekilir. Büyük bir suç işlendiğinde, bu iki kadından hangisinin daha tehlikeli olduğu sorusu bulanıklaşmaya başlar.

Yani dizi psiko-seksüel bir gerilim dizisi olarak başlayacak ve sonrasında kimlik, yanlış arzular, sınıf ve saplantı temaları üzerinden şekillenecek.

The Other Typist

The Other Typist ile dizi dünyasına giriş yapacak Keira Knightley, aslında kariyerinin bir döneminde dizi sektörüne Oliver Twist ve Coming Home gibi yapımlarda bulunduğu ufak roller ile giriş yapmıştı fakat bu proje, oyuncunun başrolünde yer aldığı ilk dizi projesi olacağından, bu şekilde adından daha çok söz ettiriyor.

Dizinin pilot bölüm senaryosunu kaleme alan Ilene Chaiken ile birlikte Keira Knightley, Rindell ve 3 Arts’tan Oly Obst projenin yürütücü yapımcılığını üstleniyorlar.

Keira Knightley’nin Odalie karakterini canlandıracağı ve henüz yayın tarihi belli olmayan dizi ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.