birds of prey

Birds of Prey, BluTV’de yayımlandı

Suicide Squad filmindeki Harley Quinn’in hikâyesine odaklanan Birds of Prey filmi, 2020’nin Şubat ayında ilk kez vizyona girmişti. Başrolünde Margot Robbie‘nin bulunduğu film, ilk kez izleyici karşısına çıkmasından 11 ay sonra BluTV kütüphanesindeki yerini aldı.

BluTV, orijinal yapımlarını bünyesinde bulundurduğu gibi başka yapım şirketleri tarafından izleyicilere sunulmuş yapımları da bünyesine katıyor. Euphoria ve Normal People gibi diziler de bu yapımlardan sadece birkaçı.

birds of prey

Birds of Prey konusu

Film, DC çizgi roman karakterleri arasında en ünlü kadın karakterlerden biri olan Harley Quinn’i odağına alıyor. Film, zalim bir suç lordu tarafından kaçırılan genç bir kızı geri kurtarmak için verilen mücadeleyi konu ediniyor. Gotham’ın kötü adamı Roman Sionis ve yardımcısı Zsazs, genç bir kızı hedef gösterir. Cass adındaki genç kız arandığı için şehirde büyük bir kaos meydana gelir. Bu sayede de Harley, Huntress,  Black Canary ve Renee Montaya’nın yolları kesişir. Ekip, Cass’i kurtarmak ve Roman’ı etkisiz hâle getirmek için bir araya gelir.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.