Euphoria

Euphoria Part 2: Jules ne zaman çıkacak?

Başrollerinde Zendaya, Hunter Schafer ve Jacob Elordi gibi isimlerin bulunduğu Euphoria, yayımlandığı günden itibaren en çok konuşulan gençlik dizilerinden biri. HBO’nun ilk gençlik dizisi olma özelliğini taşıyan ve yapımcılığını ünlü rapçi Drake’in üstlendiği dizinin merakla beklenen yeni sezonundan önce, 2 tane özel bölümün geleceğini zaten duymuştuk. Bugün ise Euphoria, yayımladığı afiş ile yaklaşan 2. özel bölümün adını ve tarihini duyurdu.

İlk bölümü 16 Haziran 2019’da yayımlanan ve bir grup lise öğrencisinin; kimlik arayışı, travma, seks, sosyal medya, uyuşturucu, aşk ve dostluk gibi kavramlarla dolu yaşamlarını mercek altına alan dizi, kimi tarafından çok sevilmiş kimi tarafından ise tepkiye maruz kalmıştı. Ancak 2. sezon onayı almayı da başarmıştı.

Fakat tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını, Euphoria’nın 2. sezonunu da etkiledi. Bu yıl içinde başlanması planlanan 2. sezon çekimleri 2021’in ilk aylarına ertelendi. Neyse ki HBO, iki sezon arasında geçecek süreyi özel bölümlerle doldurma yoluna gitti.

Euphoria

Euphoria Part 2: Jules ne zaman çıkack?

Bir sonraki bölüm Jules’un (Hunter Schafer) perspektifinden izleyicilere yansıyacak. F * ck Anyone Not A Sea Blob adını taşıyan Jules’un özel bölümü 24 Ocak‘ta HBO’da yayımlanacak ve HBO Max’te akışa hazır olacak. Hunter Schafer’in bölümün yapımcılığını ve yardımcı yazarlığını yaptığı bölüm, Jules’un yaşamının yıla yansımasını ve geçirdiği Noel tatilini mercek altına alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.