exxen

Exxen abonelik iptali nasıl yapılır?

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuk ve yapımcılık yaptığı Exxen adlı online içerik platformu, ilk kez geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Birkaç gün önce, yeni yılın ilk gününde ise yayın hayatına başlamıştı. 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren kullanıma açık olan platformda; Şeref Bey, Vahşi Şeyler, Konuşanlar, İşte Bu Benim Masalım, Hükümsüz gibi oldukça merak edilen şovlar vardı.

Platformun yayın hayatına başladıktan kısa bir süre sonra da en çok merak edilen sorulardan biri üyelik iptalinin nasıl yapıldığıydı.

Şeref Bey

Exxen aboneliği nasıl iptal edilir?

Platform, kullanıcıların beğenisine sunulduktan kısa bir süre sonra bazı şikayetler gelmeye başlamıştı. Bunlardan biri de abonelik iptalinin bir sorun hâline gelmesiydi. Ancak platforma, deneme sürelerinin bitmesine kısa bir süre kala tüm kullanıcılar için iptal etme seçeneği getirildi. Aşağıdaki adımları uygulayarak aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.

  1. Bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan Exxen’in web sitesine girin ve hesabınıza giriş yapın.
  2. Ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan Hesap ve Ayarlar kısmına girin.
  3. Abonelik Bilgilerim başlığı altında çıkan Abonelik Durumu‘nun yanında bulunan Üyeliğimi İptal Et seçeneğine tıklayın.

Aboneliğinizi iptal etmek için kullanabileceğiniz bir yöntem daha bulunmakta.

  1. Bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan Exxen’in web sitesine girin ve hesabınıza giriş yapın.
  2. Ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan Profilim kısmına girin.
  3. Kişisel bilgilerinizin bulunduğu ekranın en altındaki Profilimi Sil seçeneğine tıklayın.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.