Vahşi Şeyler

Vahşi Şeyler 3. bölüm ne zaman?

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlamış olduğu yerli dijital yayın platformu Exxen‘den yeni projeler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün ise platformun Vahşi Şeyler adlı dizisi ilk iki bölümü ile Exxen kütüphanesindeki yerini aldı. Dizinin ikinci bölümünün yayımlanmasının ardından ise üçüncü bölümünün ne zaman çıkacağı gibi detaylar izleyiciler tarafından merak konusu oldu.

Exxen

Vahşi Şeyler 3. bölüm ne zaman çıkacak?

3. bölümün ne zaman çıkacağı ile ilgili henüz net bir bilgi verilmiş değil. Ancak Exxen, bölümlerini birer hafta ara ile yayımlama stratejisini uygulayan bir platform olarak biliniyor. Yani dizinin 3. bölümünün 8 Ocak 2021 tarihinde izleyicilere sunulması bekleniyor.

Vahşi Şeyler konusu

Aksiyon, komedi ve aşk unsurlarını bir araya getiren dizi, küllenen aşkları bir suça tanık olmalarının ardından tekrar alevlenen bir çifti ve etrafındakileri mercek altına alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda; Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Hazal Türesan, Aytaç Uşun gibi birçok isim yer almakta.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.