Baby 3. sezon fragmanı yayımlandı

mm
baby seyrederiz

Gençlik dizisi konseptiyle tasarlanan Baby dizisinin ilk sezonu 30 Kasım 2018’de yayımlanmıştı ve dizi ilk sezonunun ardından oldukça geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Ardından 18 Ekim 2019’da da 2. sezonu izleyiciler ile buluşan Netflix dizisi Baby’nin hikayeyi sona erdirecek sezonu olan 3. sezonundan bir fragman yayımlandı. Hikayeyi sona erdirecek diyoruz çünkü bu sezon dizinin final sezonu olacak.

Çekimleri İtalya’nın başkenti Roma’da gerçekleen dizinin ilk iki sezonunun bölüm süreleri 40-50 dakika arasında değişen toplam 6 bölümden oluşuyordu ve yeni sezonun da bu süre aralarında olması bekleniyor.

baby netflix

Baby konusu

Netflix İtalya yapımı dizi, Romalı gençlerin gizli yaşamlarını konu alan bir yetişkinliğe geçiş öyküsü. Roma’da gençlerin dâhil olduğu bir fuhuş skandalından esinlenen dizi, kimlik ve bağımsızlık arayışlarıyla topluma karşı koyan bir grup gencin yasak aşk, aile baskısı ve ortak sırlarla dolu hayatlarını anlatıyor.

Andrea De Sica ve Anna Negri’nin yönetmenlik görevini üstlendiği dizinin başrollerini Benedetta Porcaroli, Alice Pagani ve Riccardo Mandolini gibi isimler paylaşıyor. Yeni nesil yetenekli isimlerin yer aldığı Baby dizisinin oyuncuları arasında Brando Pacitto, Claudia Pandolfi, Chabeli Sastre Gonzalez, Lorenzo Zurzola ve Galatea Ranzi gibi isimler bulunuyor.

Dizinin 3. ve final sezonunun fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
hoops

Hoops 21 Ağustos’ta Netflix’te

Sonraki
Bill and Ted
mm

Bill and Ted Face the Music’den yeni bir fragman yayımlandı!