hoops
HOOPS (L to R) Steve Berg as DJ, Gil Ozeri as Isaac, Jake Johnson as Coach Ben Hopkins, Ben Hoffman as Timebomb, Nick Swardson as Scott, and Sam Richardson as Marcus in episode 5 of HOOPS. Cr. NETFLIX © 2020

Hoops 21 Ağustos’ta Netflix’te

Yeni Netflix animasyon dizisi, 21 Ağustos’ta platformdaki yerini alacak

Hoops adlı animasyonla ilgili ilk haberi yaklaşık iki sene önce almıştık, şimdi de animasyon dizisinin yayımlanacağı tarihi öğrendik. Dizi 21 Ağustos’ta Netflix kütüphanesinde yerini alacak.

Bu yeni animasyonun yönetmen koltuğunda Ben Hoffman otururken yapımcılığını ise Spider-Man: Into the Spider-Verse animasyonu ile tanınan Phil Lord ve Chris Miller üstlenmekte. Animasyonun yapım şirketi ise 20th Century Fox Television ve Bento Box Entertainment.

10 bölümden oluşacak dizinin seslendirme kadrosunda Jake Johnson, Natasha Leggero, Cleo King, Rob Riggle, Ron Funches, A.D. Miles, Ben Hoffman, Gil Ozeri, Sam Richardson, Steve Berg ve Nick Swardson bulunuyor.

hoops

Hoops konusu

Johnson, kendini kanıtlamak için her şeyi göze alan ama her zaman işi yapmanın kolay yolunu arayan acınası, öfkeli, küfürbaz, pek de başarılı olmayan bir koç olan Ben Hopkins’i seslendirecek. Koç Ben Hopkins, elindeki bu berbat takımı iyi bir hale getirebilirse üst liglerde kendine bir yer bulabileceğinden emindir.

Animasyonun yayımlanan fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.